Rererencje

Zadowolenie Klienta, to dla nas najwyższy priorytet. Przez ponad 20 lat doświadczenia w branży mieliśmy przyjemność pracować z kilkudziesięcioma kontrahentami. Poniżej przedstawiamy niektóre referencje wystawione naszej firmie, które są dowodem zaufania, jakim nas obdarzyli (kliknij na logo firm, aby otworzyć PDF):”

cudzyslow„Kontrola oraz opieka Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego nad hodowlą Państwa Dobrowolskich pozwoliła nam na zbudowanie wzajemnego zaufania, a efektywna współpraca przyczynia się do obopólnego postępu w zakresie hodowli jak i chowu.”
PZHiPBM

unnamed

cudzyslow„Ostatnie nasze doświadczenia we wprowadzeniu technologii strip-till przebiegły bardzo obiecująco, co z wykorzystaniem systemów precyzyjnego rolnictwa przy użyciu stacji RTK znacząco zwiększa wydajność maszyn w pracach polowych, a także pozwala na zwiększenie plonów naszego klienta.”
DANZAP

DanZap logo

cudzyslow„Pan Waldemar Dobrowolski dał się poznać jako nowoczesny i profesjonalnie podchodzący do swej pracy rolnik i przedsiębiorca. Jego gospodarstwo jest wzorem do naśladowania, zarówno jeśli chodzi o zarządzanie jak i skuteczne wdrażanie i stosowanie nowych rozwiązań oraz produktów.”
BASF

BASF logo

cudzyslow„Żywienie musi być precyzyjne, bez odpowiedniej diety nie ma wyników. Dawkę pokarmową układa specjalista ds. żywienia z firmy paszowej współpracującej z gospodarstwem, wcześniej każdorazowo analizując karmę objętościową. Właściwa i dobrze zbilansowana karma to podstawa w produkcji mleka”
Wiadomości Rolnicze Polska

Wiadomości rolnicze logo

cudzyslow„W gospodarstwie prowadzone są również zabiegi embriotransferu. Potomstwo z zarodków pochodzących ze Stanów Zjednoczonych pozostaje w gospodarstwie i ma na celu założenie wybitnych linii żeńskich w dalszej hodowli.”
Hodowla i Chów Bydła

Hodowla i Chów Bydła Logo

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2016 Farma Leśmierz.
Polityka cookies | O nas | Produkty | Usługi | Hodowla | Referencje | Kontakt