W dniach 23-26 września 2016 na płycie lotniska pod Poznaniem odbyły się największe oraz najważniejsze międzynarodowe targi rolnicze w Polsce – Agro Show 2016 w Bednarach. Na powierzchni ponad 150 tysięcy metrów kwadratowych prezentowali się głównie producenci sprzętu rolniczego, nawozów i środków ochrony roślin. Impreza przyciągnęła tłumy odwiedzających – nie mogło wśród nich zabraknąć ekipy Farmy Leśmierz!

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AgroShow organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AgroShow od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. W ciągu ostatnich 15 lat AgroShow stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią poniżej i do zobaczenia na AgroShow w przyszłym roku!

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2016 Farma Leśmierz.
Polityka cookies | O nas | Produkty | Usługi | Hodowla | Referencje | Kontakt