EuroTier to organizowane raz na dwa lata i jedne z największych na świecie targów dla branży produkcji zwierzęcej (od hodowli bydła, trzody chlewnej i drobiu aż do akwakultury). W tym roku targi odbyły się w niemieckim Hanowerze w dniach 15-18 listopada 2016 r. Oprócz szerokiego wachlarza tematów dotyczących chowu i hodowli zwierzęcej zostały także podjęte zagadnienia dotyczące bioenergii, światowych innowacji w rolnictwie czy holistycznie rozumianego zdrowia oraz akwakultury.

Tegoroczne targi zanotowały rekordową liczbę wystawców, zbierając 2629 firm z 58 krajów m.in. Niemiec, Polski, Holandii, Chin, Francji, Włoch czy Turcji. Impreza zajęły powierzchnię 280,000 m² na co przeznaczono aż 18 hal wystawowych. Targi te to również przyznanie tytułu najlepszej innowacji roku – Innovation Award EuroTier 2016. Zgłoszenia, które wpłynęły od 167 firm z 21 krajów, ocenione zostały przez komisję ds. innowacji DLG EuroTier. Komisja przyznała cztery złote medale oraz dwadzieścia jeden srebrnych.

Równocześnie na terenach wystawowych w Hanowerze odbywa się impreza EnergyDecentral – specjalistyczne targi branży innowacyjnych źródeł energii. Swoją ofertę pokaże 330 wystawców specjalizujących się w tej dziedzinie oraz 200 innych firm. Przedstawią one najnowsze trendy, rozwiązania i postępy w zakresie zdecentralizowanych źródeł energii i ciepła, w tym tworzenia inteligentnych sieci, gromadzenia oraz pozyskiwania. Największe spośród prezentowanych grup tematycznych dotyczyć będą biogazu, elektrociepłowni oraz pozyskiwania energii ze słomy, drewna i wiatru.

Targi odwiedziła oczywiście reprezentacja Farmy Leśmierz – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych zdjęć poniżej i do zobaczenia na EuroTier w 2018 roku!

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2016 Farma Leśmierz.
Polityka cookies | O nas | Produkty | Usługi | Hodowla | Referencje | Kontakt