Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych to stały punkt w kalendarzu najbardziej liczących się wydarzeń branży hodowlanej w Polsce, który od lat stymuluje rozwój polskiego rolnictwa. XXVII edycja tego wydarzenia odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 15-17 maja 2015 roku. Do udziału w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają wszystkich hodowców, zarządców gospodarstw specjalistycznych, dostawców, hobbystów oraz właścicieli firm zajmujących się hodowlą i obrotem eksport-import zwierząt hodowlanych.

KWZH to unikalne na skalę krajową wydarzenie – platforma spotkań hodowców, którzy mają okazję zaprezentować zarówno typowe rasy zwierząt hodowlanych, gospodarskich i rasy rodzime oraz bardziej egzotyczne gatunki pochodzące m.in. z hodowli amatorskich. Dla profesjonalistów KWZH to możliwość poszerzenia fachowej wiedzy  z zakresu hodowli i pielęgnacji zwierząt, zapoznania się z najnowszą ofertą wyposażenia, produktów i usług dostępnych na rynku. Jednocześnie wystawa pełni pierwszoplanową rolę w rozwijaniu myśli i świadomości hodowlanej rolników. Podczas tego wydarzenia zostaną zaprezentowane najpiękniejsze okazy niemal wszystkich gatunków zwierząt.

Bogaty program wydarzeń towarzyszących Wystawie to już tradycja. Punktem kulminacyjnym imprezy jest ocena zwierząt konkurujących o prestiżowe tytuły czempionów i wiceczempionów. Przyszłorocznej wystawie towarzyszyć będzie Salon  Maszyn i Urządzeń do Hodowli Zwierząt, cykl  pokazów i szkoleń, ścieżka edukacyjna dla dzieci, warsztaty kulinarne prowadzone pod bacznym okiem mistrzów oraz liczne degustacje mięsna i nabiału.

Organizatorami XXVII KWZH – największej w Europie Wystawy – są Międzynarodowe Targi Poznańskie, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt oraz Związek Hodowców.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.kwzh.pl

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2016 Farma Leśmierz.
Polityka cookies | O nas | Produkty | Usługi | Hodowla | Referencje | Kontakt