Agro Show jest jedną z najważniejszych i jednocześnie największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie. Tegorocznymi organizatorami wystawy są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Corocznie wystawa przyciąga zarówno czołowych producentów i dystrybutorów, jak i przedsiębiorstwa rolnicze oraz właścicieli rodzinnych gospodarstw rolnych. Jest to wydarzenie o charakterze kompleksowym w branży rolniczej kierowane do rolników uprawiających rośliny zielonkowe oraz do hodowców bydła.

Rolnicy odwiedzający Zielone Agro Show mogą zapoznać się m.in. z ofertą najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych producentów światowych marek, a także zapoznać się z nowoczesną techniką i technologią produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Ponadto, oprócz wystawców oferujących nowoczesne maszyny rolnicze na targach będzie można odwiedzić firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze oraz elementy wyposażenia budynków inwentarskich. Stałym i najbardziej widowiskowym punktem wystawy są pokazy maszyn podczas pacy, przyciągające tłumy zwiedzających.

Warto wspomnieć, że do wystawców Zielonego Agro Show dołączyły instytucje finansowe, dzięki którym rolnicy mogą uzyskać wszelką informację i pomoc o charakterze ekonomicznym.

Więcej informacji na stronie: http://www.agroshow.eu/zielone_agroshow/

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2016 Farma Leśmierz.
Polityka cookies | O nas | Produkty | Usługi | Hodowla | Referencje | Kontakt